Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

4Be, 20Ca, 11Na ve 17Cl element atomlarının elektron dizilimlerini yazarak periyodik tablodaki yerlerini belirleyiniz. Element atomlarının periyodik tablodaki yerlerini göz önünde bulundurarak çizelgede verilen periyodik özelliklerdeki değişim eğilimlerinin büyüklüğünü her bir element atom çifti için kıyaslayınız.

4Be, 20Ca, 11Na ve 17CI element atomlarının elektron dizilimlerini yazarak periyodik tablodaki yerlerini belirleyiniz. Element atomlarının periyodik tablodaki yerlerini göz önünde bulundurarak çizelgede verilen periyodik özelliklerdeki değişim eğilimlerinin büyüklüğünü her bir element atom çifti için kıyaslayınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

4Be, 20Ca, 11Na ve 17CI element atomlarının elektron dizilimlerini yazarak periyodik tablodaki yerlerini belirleyiniz. Element atomlarının periyodik tablodaki yerlerini göz önünde bulundurarak çizelgede verilen periyodik özelliklerdeki değişim eğilimlerinin büyüklüğünü her bir element atom çifti için kıyaslayınız..

4Be, 20Ca, 11Na ve 17CI element atomlarının elektron dizilimlerini yazarak periyodik tablodaki yerlerini belirleyiniz. Element atomlarının periyodik tablodaki yerlerini göz önünde bulundurarak çizelgede verilen periyodik özelliklerdeki değişim eğilimlerinin büyüklüğünü her bir element atom çifti için kıyaslayınız.

  • Cevap: 

11. Sınıf Kimya Ders Kitabı Cevapları E Kare Yayınları Sayfa 40 ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Kimya Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap